Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica

Go down 
+9
Queen333
[...°Luna°...]
Kristina
Diva
fairydust
Ammy
BobikaThe
axel_sheba
Vista
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Kristina
Ljubitelj životinja
Ljubitelj životinja
Kristina


Broj postova : 393
Age : 28
Location : Zajecar
Registration date : 11.11.2007

Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica   Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica - Page 3 Emptysub pro 01, 2007 11:38 am

Ajme preslatka je!!! Vista, ljubavi moja!
pusa kiss kiss kiss
[Vrh] Go down
BobikaThe
Administrator
Administrator
BobikaThe


Broj postova : 643
Age : 29
Location : Rijeka
Registration date : 18.08.2007

Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica   Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica - Page 3 Emptysub pro 01, 2007 4:54 pm

Joj preslatka je s ovom capicom... sapa sapa
[Vrh] Go down
https://animals-4ever.forumcroatian.com
Milica
Mini user
Mini user
Milica


Broj postova : 42
Age : 32
Registration date : 17.11.2007

Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica   Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica - Page 3 Emptypon pro 24, 2007 7:32 pm

hehe....super su slicicee :D
A Vista je preeelepa Wink Wink
[Vrh] Go down
http://retrieverlovers.niceboard.net
Petra
Mini user
Mini user
Petra


Broj postova : 25
Age : 29
Location : Groblje...al fakat... :)
Registration date : 03.12.2007

Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica   Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica - Page 3 Emptypon pro 24, 2007 11:45 pm

E Vista je fakat predivna! dog lover ...a fotke su izvrsne!
[Vrh] Go down
http://ponies.blog.hr
fairydust
Administrator
Administrator
fairydust


Broj postova : 363
Age : 32
Location : Rijeka
Registration date : 19.08.2007

Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica   Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica - Page 3 Emptysri pro 26, 2007 4:44 pm

Nakon poduže stanke nakupilo mi se dosta tvojih nepročitanih posteva i nepogledanih Vistinih slika... Moram ti reći da je Vista jedan od najcool pasa na ovom forumu...

Imam jednu dogodovštinu za ispričat...

Učim talijanski i polažem razredni ispit... Luda sam jer ima dosta gradiva koje sve treba naštrebati ali najviše problema mi zadaju nepravilni glagoli. I eto jedan od njih je vedere (vidjeti) a prošlo vrijeme je VISTO... (Malo pre dugo objašnjavam, sorry)... Nikako ga ne mogu zapamtiti i i sjetim se ja tvog psa, a muško od Viste je Visto... I tako ti ja lijepo zapamtila taj nepravilni glagol i profka me pohvalila...

partyy
[Vrh] Go down
http://fairydust.blog.hr
Vista
Mini user
Mini user
Vista


Broj postova : 96
Age : 36
Location : Zagreb (Savica), rodom iz Vukovara
Registration date : 30.10.2007

Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica   Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica - Page 3 Emptyuto tra 01, 2008 1:26 am

Pa ovako, Vista je napunila 2e godine kao što neki znaju a neki ne... više nije malena beba iako je mi idalje tako gledamo i vidimo, sada je curka i pol' što će se moći vidjeti iz idućih slika, te face više nisu toliko blesave i asimetrične nego ozbiljne, pune ponosa i iskustva... Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica - Page 3 M010 ... 19.03. je dan koji je bio skroz posvečen njoj, naravno od strane mene. Prasica mi se uvalila u krevet kako to inače biva, ujutro sam se probudila sa njenim Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica - Page 3 Paw na faci, odmah sam je počela ljubakati i gnjaviti na što me ona pogledala onako kako inače zna, u stilu "Jesl' ženo poludila, koji ti je...!?!", zatim smo otišle van kao što inače idemo... i došle kući, usljedio je ooobilan doručak ( dehidrat + pola velike konzerve puretine i riže + 2a žumanjka jajeta + ljuska od ta 2a jaja smrljvena naravno + 2e hrenovke ), zatim je usljedilo njeno spavanje i valjanje po svome madracu, mome krevetu, podu... opet otišle van i istrčale se kao nikada... a onda je već došla baka s posla i bilo je vrijeme za tortuuu... Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica - Page 3 C080 ... kao i prošle godine smrdulja nije navikla jesti iz tanjura pa je imala pomoć, mene naravno, iz ruke je jela komad po komad skroz do kraja, zatim smo otvorili poklone, izmazile se pošteno i nakon svega je otišla spavati, prditi, podrigivati i nenormalno štucati. Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica - Page 3 6321584f6e571cec099ace4a2bffad170925128

Ukratko, toliko od nas za ovo javljanje... sada sve to ispričano pogledajte u slikicama... Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica - Page 3 Wnk

[Vrh] Go down
bebby
Mini user
Mini user
bebby


Broj postova : 9
Age : 28
Location : Solin
Registration date : 31.07.2008

Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica   Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica - Page 3 Emptysri lis 29, 2008 6:25 pm

Oooo pa vidim ona je predivna i sto posto je uzivala u torti dance
[Vrh] Go down
http://www.freewebs.com/bebbybebby/
Sponsored content





Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica   Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Vista Black Wind of Varaždin - Flat Coated Retrieverica
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Opčenito o životinjama :: Naše životinje-
Forum(o)Bir: